fbpx

Apie mus

SUSISIEKITE

Apie mus

SUSISIEKITE

Įgyvendinti svajones – dabar tai madinga. Ilgai teko laukti, kol pasiryžau sekti ne paskui abejones, o savo svajonę. Darbas visiškai kitoje srityje, kitų paraginimai ir pagyrimai, kol patikėjau – keksiukai gali būti mano veiklos pradžia. Ir štai aš čia – su miltuota prijuoste, su šypsena veide  ir žinojimu, kad esu ten, kur turiu būti. Tortai, tartaletės, pavlova, keksiukai ir kiti saldumynai – tai mano virtuvės pasaulis. Kepti, eksperimentuoti, skaityti apie desertų gaminimą, dar kartą išbandyti tą patį receptą – aš tuo gyvenu. Kai nuimu torto žiedą, prasideda maloniausia dalis, nes galiu kurti ir dekoruoti, kad tortas jus kaskart nustebintų bei sužavėtų. Ir tas magiškas momentas, kai jūs atidarote dėžutės dangtį ir paragaujate deserto… Tai, kas sukurta su meile, paliečia kiekvieno širdį. Aš tai žinau, todėl dar ir dar kartą darau – su meile.  

Individualus dėmesys

SU MEILE, KEKSAS išsiskiria individualiu dėmesiu klientui. Mums rūpi viskas: pradedant nuo to, kokiai šventei užsakomas desertas, kaip turi būti dekoruojamas tortas, keksiukai ar cake pop pagal jūsų šventės temą iki momento, kaip atrodo dėžutė desertui ir kaip saugiai jį parsivežti namo.

Tik natūralūs ir kokybiški produktai

Kokybiški produktai – mes naudojame tik juos, nes gerai žinome, kaip savo skoniu skiriasi iš jų pagaminti saldumynai. Mums svarbūs ir natūralūs produktai, kad pajaustumėte tikrą jų skonį. Jei jūsų pageidaujamas desertas yra ryškios spalvos (ji išgaunama tik nenatūralių maistinių dažų pagalba), apie tai visada perspėjame.

Ypatinga estetika

Elegantiškas aukštas tortas su gyvomis gėlėmis, spalvingas oro balionas tarp baltų debesėlių ant vaikiško gimtadienio torto, sveikata trykštantis chia pudingas ar žavingi keksiukai – tik maža dalis, kaip gali atrodyti jūsų šventės desertai. Kaskart kitokios išvaizdos, kaskart – skirti tik asmeniškai jums, kaskart – ypatingai gražūs.

Desertų studija
 Su meile, keksas

SU MEILE, KEKSAS kepami tik individualiai jūsų šventei pritaikyti saldumynai. Jų skonis bus toks pats, tačiau išvaizda – visiškai skirtinga. Visi desertai yra užsakomi internetu ar privačia žinute mūsų soc. tinkluose. Jei esate alergiškas tam tikram produktui, norite sveikesnio deserto, esate veganas / sergate diabetu, turite mėgstamiausią desertą, kurio nėra mūsų meniu, jums reikia degustacinio meniu ar norite išbandyti kažką naujo, kreipkitės – atsižvelgsime į jūsų norus. Ir desertas po atsiėmimo bus ant jūsų stalo!.

Atsiliepimai

Aldona Andžiūtė – Karmanova

Pirmą kartą naudojomės „Su meile, keksas“ paslaugomis ir likome begalo patenkinti. Visų pirma, sužavėjo tiek desertų, tiek torto dekoras, kuris pilnai išpildė šventės temą ir atitiko visus mūsų lūkesčius. Visų antra, skoniai buvo tikrai wow. Tortas patiko netgi tiems svečiams, kurie apskritai nėra saldumynų mėgėjai. Taipogi noriu atkreipti dėmesį į šių konditerių profesionalumą, greitą bei patogų komunikavimą bei norų išpildymą. Nuoširdus Jums ačiū, kad prisidėjote prie mūsų šventės. Esame  begalo patenkinti ir dėkingi. Iki kitų kartų.

 

Dovilė Leicmonaitė-Žukauskienė

Tiesiog fantastika! Net ir paskutinę akimiką apsiėmė pagaminti papildomą tortą, negana, kad gamino vieną pagal super spec užsakymą, antrajam pasiryžo paskutinę akimirką, o skoniai… Puikiai! Geriausios rekomendacijos ir atsiliepimai, sėkmės!

 

Anastasija Kocegarova

Tortas pranoko lūkesčius tiek skonio, tiek vaizdo prasme. Drėgnas, ne per saldus, iš natūralių ingredientų, o jubiliatas sužavėtas vaizdu, tad kreipsimės dar. Ačiū.

Susisiekite