fbpx

Paslaugos

Igalaikis bendradarbiavimas – tai, kas leidžia labiau pažinti jus ir jūsų klientų skonį, palengvina darbo eigą ir stiprina pasitikėjimą. Paskaitykite, kokios yra mūsų veiklos kryptys ir kaip galime dirbti kartu. Šios bendradarbiavimo kryptys skirtos tik įmonėms.

DESERTAI

Renginiai / šventės

Vadovo gimtadienis, įmonės renginys klientams ar darbuotojams su jūsų sugalvota tema ar be jos – paskaniname šventę bet kokia proga

Įspūdingi tortai su įmonės logotipu ar be jo, saldus stalas, kai viliojantys desertai neleidžia praeiti pro šalį, ar teminiam kalėdiniam įmonės vakarui paruošti saldumynai – turime įvairios patirties ir dar daugiau fantazijos.

Jei jūsų kavinei ar restoranui svarbūs ir išvaizda, ir skoniu išskirtiniai desertai, dėl kurių sugrįžta nuolatiniai klientai, ir neturite galimybės gaminti jų savo patalpose, kreipkitės į mus

Mes žinome, kad maitinimo versle svarbi kiekviena smulkmena, o dažnai kiekvienai jų neužtenka pakankamo jūsų dėmesio. Leiskite mums palengvinti jūsų darbą ir pasirūpinti, kad saldumynai jūsų kavinėje ar restorane niekada nenuviltų.

Kavinės / restoranai

Žaidimų kambariai /

vestuvių planuotojai

 

Surengti šventę, kuri sušildytų širdį ir ilgam įsimintų, – kaskart vis naujų iššūkių kelianti užduotis. Jūsų sėkmė priklauso ir nuo patikimų partnerių sėkmės

Kai savo potencialiam klientui galite rekomenduoti nuolatinį partnerį, kurio vertybės, požiūris ir darbo kokybė sutampa su jūsų, tai yra lyg vyšnia ant torto. Tad skanaukime kartu!

Galerija

Bendradarbiaukime!

Reikia saldaus stalo per įmonės renginį? Esate vestuvių planuotojas, tad jums svarbus ilgalaikis bendradarbiavimas su patikimu partneriu? Jūsų kavinėje nėra galimybės gaminti desertus, tad ieškote nuolatinio tiekėjo? Sužinokite daugiau apie bendradarbiavimo galimybes. Draugaukime!